Usługi budowlane i remontowe

Kompleksowo.

Hydroizolacje

Projekt i wykonanie.

Witaj na naszej stronie!

Firma Termo-Bud Młynarski specjalizuje się w dociepleniach budynków jak i w remontach kompleksowych w zakresie: wymiany stolarki budowlanej, nakładania tynków cienkowarstwowych i dekoracyjnych, prac posadzkarskich, glazurniczych, brukarskich, dekarskich, blacharskich, malarskich, oraz lekkiej zabudowy z płyt k-gips ścian sufitów i poddaszy. Ponadto zajmujemy się demontażem i utylizacją wyrobów azbestowych elewacyjnych, dachowych i innych.


Nasze doświadczenie to wykonanie ponad 100.000m2 dociepleń ścian budynków mieszkalnych, przemysłowych, handlowych i innych obiektów użyteczności publicznej na terenie Bełchatowa i okolic, przy współpracy różnych producentów i handlowców jak: PROMA – ZPB Maciejewski, STIVEX PPHU i innych. Zwracamy Państwa uwagę iż nasza firma wykonuje prace dociepleniowe przy zastosowaniu techniki silosowej, zastosowanie której eliminuje magazyny pośrednie na materiały suche, zanieczyszczenia pyłami cementowymi i odpadami z papierowych worków, oraz daje pewność utrzymania stałych parametrów mieszanych zapraw, klejów i tynków.

Technologie

Zaproponowane technologie posiadają niezbędne dopuszczenia do stosowania na terenie RP.

Gwarancja

Na wykonane prace udzielamy co najmniej trzy letniej gwarancji.

Koncepcje

W razie konieczności opracujemy kolorystykę całego budynku.

Profesjonalizm

Wykonane prace odznaczają się najwyższą jakością wykonania, wynikającą z doświadczenia zdobytego w czasie wieloletniego wykonywania prac na obiektach o najwyższym stopniu trudności.

Robimy wszystko dla klienta

Dostosowujemy się do możliwości finansowych klienta.

Odznaczenia

Firma TERMO-BUD Młynarski otrzymała tytuł laureata konkursu Firma na Medal!.

TERMO-BUD Młynarski

POLUB NAS!